Jistebník Family Day 2023

V sobotu 4. listopadu pořádáme v kulturním domě v Jistebníku naši první akci pro rodiny s dětmi. Za pouhých 149Kč čeká na rodiny s dětmi krásné odpoledne. Začínáme ve 13h. Hned ze startu budou připraveny stánky pro dospělé v Health&Beauty zóně. Čekají vás workshopy a prezentace především místních služeb. Ale i něco navíc.

Pro děti začíná program taky od 13h, kdy budou mít k dispozici hned po příchodu skákací hrad, tvůrčí dílničku ve které budou malovat, lepit, vystřihovat.. vyrábět hezké věci pro své rodiče. Jako další je čeká od 13h skvělý koutek s canisterapeutickými psy – kde se děti dozví co tato práce obnáší a mohou se pomazlit s pejsky.

Ve 14h vystoupí na velkém sále děti z taneční skupiny Dance Crew Jistebník.

Od 15h pak na velkém sále začne hlavní animační program, který k nám dovezou Jinálek a Ája. Vaše děti se tak na 3 hodiny zabaví skvělým programem. A během přestávek bude pro děti připraveno zdarma malování na obličej.

Po hlavním programu bude následovat volná zábava a dětská diskotéka. Pro neunávné děti bude hrát muzika až do 19 hodin. Děti si užijou diskotéku včetně světelných efektů a mlhy. Pro děti to bude zážitek. A hlasitost bude tak akorát, aby to bylo vhodné i pro naše nejmenší.

Po celou dobu budeme pro vás připravovat kávu i čaj. Připravili jsme si také sweet bar, takže pokud máte mlsné jazýčky, přijdete si na své. V rámci bohatého občerstvení budeme dělat i něco teplého k jídlu, aby děti nemusely celé odpoledne strávit jen na cukrovinkách od našeho maskota.

Děti do 1 roku mají vstup zdarma. Vstup se platí za každé dítě i dospělého.

Děkujeme a těšíme se na vás.